Перевірити наявність штрафів легко!

 

Після запуску Міністерством внутрішніх справ фото-відеозапису порушень дорожнього руху виникло запитання, як тепер відстежувати наявність штрафів? Нова система, з одного боку, посилює контроль над гонщиками та сміливцями, а з іншого боку, здавалося б, ускладнює відстеження наявності квитанції про ігнорування правил дорожнього руху. Зрештою, Укрпошта надсилатиме повідомлення не водієві, а власнику конкретного автомобіля і не за фактичною адресою проживання, а за юридичною, тобто за місцем проживання. З огляду на той факт, що більшість людей не живе там, де вони зареєстровані, не всі зможуть отримувати листи.

Саме тому Міністерство внутрішніх справ розробило сервіс, який дозволяє за кілька кліків переконатися в тому, що штрафу немає (версія ресурсу для ПК – https://bdr.mvs.gov.ua/). Мобільний додаток уже доступний для завантаження для Android. Користувачам IOS доведеться трохи почекати.

Поступово реалізується сенс фрази “Держава в смартфоні”. Додаток “Штрафи за дорожній рух” – приклад. Сервіс допомагає швидко дізнатися про наявність штрафу та звільняє водіїв від оформлення паперових документів та оплату їх в банках.

Коротко про функції:

  • пошук чинних норм щодо транспортного засобу;
  • внесення підписки на отримання повідомлень про стан резолюції та видачу нових для одного або декількох транспортних засобів;
  • сплата штрафів онлайн;
  • доступ до карт захоплення відео.


Здійснити оплату через службу МВС не тільки легко, але й вигідно. Якщо здійснити платіж протягом 10 робочих днів, ви отримуєте знижку 50%. Деталі автоматично підтягуються під час транзакції, і це ще один плюс: немає ризику помилки в даних одержувача.

Для тих, хто не хоче займатись додатком, у Telegram розроблено чат-бот, який також пропонує відстежувати «листи щастя» та оплачувати їх.

Заходимо на сайт https://bdr.mvs.gov.ua/ або завантажуємо Android APK, або підключаємо Telegram-бот. Під час використання програми та бота ви матимете автоматичне сповіщення про штрафи. У веб-версії ви зможете перевірити дані на поточний момент.

Для перевірки необхідно вказати параметри:

– номер транспортного засобу;
– Серія та номер резолюції або інформація про власника транспортного засобу (паспортні дані або посвідчення водія).

– Служба перевірки адміністративних рішень (штрафів)

Після відправлення запиту ви отримаєте відповідь з результатом.
Якщо є штраф, додаток не лише покаже інформацію про розмір штрафу, але й надасть фотозвіт та опис того, де і що було порушено.

Джерело

Нагадуємо, що 1 червня почали працювати камери виявлення порушень. Що потрібно знати водієві? Всього за один день їх роботи було виявлено 92 тис. 56 випадків порушень. І хоча розміри штрафних санкцій в Україні не високі, перш ніж порушити обмеження швидкості, необхідно подумати про наслідки для водія та пасажирів. Перевищення швидкості заощадить вам кілька хвилин ціною вашої власної безпеки.

Перевірка штрафів можлива не лише в додатку «Штрафи за дорожній рух». Також можна дізнатися, чи видали поліцію квитанцію в електронному кабінеті водія та в «Дії».

За матеріалом