Перевезення домашніх тварин в таксі

Домашні тварини – частина наших сімей. Багато хто має маленьких собачок, милих котенят, дзвінких папужок. І, зазвичай, прогулянки з ними – задоволення. Свіже повітря, краса природи, релакс для свідомості. 

Втім, бувають випадки коли потрібно терміново поїхати до ветклініки, на дресування, зненацька застала негода на прогулянці. В таких випадках найкраще замовити перевезення тварин в таксі. 

Маленькі наші улюбленці подорожують безкоштовно за умови що розташовані в переносці чи коробки та на руках в пасажира. Потрібно повідомити водія наперед, що буде домашня тваринка з Вами – проставити відповідну галочку в Додаткових послугах або при замовленні по єдиному номеру таксі 2299 сказати диспетчеру. Ми переконливо Вас просимо не нехтувати цим питанням – у водія таксі може бути алергія на домашніх тварин. Цей факт унеможливлює безпечне кермування машиною таксі.

Якщо потрібно перевсти велику тварину, яка точно вже не поміститься в переноску, то така послуга буде коштувати +15 грн до тарифу. Обрати окремий тариф можна в додатку або за телефоном – 2299.

Ми раді всім нашим клієнтам! ОкТаксі – комфорт сучасних перевезень!