Замовити таксі на певний час – послуга “На потім”

Немає машини в час-пік? Потурбуйтесь наперед про вчасний приїзд. Наша служба таксі пропонує опцію “На потім” – авто приїде в назначений Вами день та час.

Здавалось, що такого може статися, коли збираєшся на потяг?! Завчасно спланований час виходу, на дорогу та навіть на затори додали з десяток хвилин. Але в один прекрасний момент настає ситуація коли вільного таксі немає ні в одній службі. Погодьтесь – це ненайкращий варіант перед дорогою.

Або інший випадок – Вам потрібно встигнути на мега важливу зустріч. На кону – підписання договору року. І ви розумієте що запізнюватись не просто поганий тон, а цілий річний заробіток. Щоб уникнути зайвих хвилювань стосовно запізнення, наша служба рекомендує замовити машину заздалегідь.

І ще дуже зручно спланувати наперед подачу вантажної автівки. В сезон ремонтів можна довго чекати на потрібне авто – за розмірами та вантажопідйомністю. З опцією “На потім” Ви точно розплануєте свій день та графік роботи майстрів, що задіяні в ремонті.

Для цього потрібно натиснути “На потім” коли робите замовлення через додаток Оk.2299. Обираєте потрібний день та час. І більше не хвилюєтесь. Оплату можна зробити карткою будь-якого банку – ще одне питання з голови вийде. Адже Ви знаєте що ми можемо втримати увагу тільки на 3 речах одночасно. Нехай це будуть найважливіші питання Вашого життя. А комфорт та дрібнички – це наша справа.

Також Ви можете замовити машину по єдиному номеру 2299. Оператору потрібно буде сказати що Вам потрібна машина на певний час.