Послуга “Тверезий водій” або “Драйвер” в Хмельницькому

Випадків, коли водій не може сісти за кермо – безліч. І це не тільки алкоголь, як всі думають. Вам стало зле, Ви випили пігулку, а вона впливає на швидкість реакції. Звичайно не потрібно сідати за кермо! Скористайтесь послугою “Тверезий водій”.

Ви викликаєте по телефону 2299 таксі, вказуєте оператору що Вам потрібен “тверезий водій”. До Вас приїздить наш таксист та замінить за кермом Вашого авто. Або в додатку ok.2299 обрати опцію “Тверезий водій” – вказуєте початкову та кінцеві точки маршруту і одразу побачите вартість послуги.

Але скільки б не коштувала така опція, пам’ятайте, що сідаючи за кермо автомобіля Ви наражаєте на небезпеку не тільки себе, але й оточуючих Вас людей. Швидкість реакції за кермом – один з ключових моментів безпеки.

Ми чудово розуміємо, що довірити кермування власною автівкою сторонній людині психологічно важко. Тому до Вас приїжджають тільки професіонали з поважним стажем кермування. Вони чудово розуміються на будь-яких марках авто та типах управління. Ви будете знаходитись поряд і контролювати процес.

Коли водій служби ОкТаксі сідає за кермо Вашого авто, Ви можете бути спокійні, тому що:
1. Ця послуга допомагає уникнути ДТП, вберегти авто, життя та здоров’я всіх учасників дорожнього руху.
2. Наш спеціаліст не тільки відвезе Вас додому, але й пережене вашу автівку. Ви не будете турбуватись про те, що транспортний засіб залишається без нагляду десь на парковці.
3. Вам не потрібно буде вертатись на наступний день за машиною – вона Вас чекатиме на звичному паркувальному майданчику.
4. Ви не понесете відповідальність за водіння в нетверезому стані та точно не будете сплачувати штраф в 10200 грн.

Для того щоб скористатись послугою “Тверезий водій”, Вам необхідно мати при собі документи на авто та водійське посвідчення.

І пам’ятайте: безпека на дорозі – відповідальність кожного з нас!
З турботою, @oktaxi2299